Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

ESK: Wspólnie o kulturze - spotkanie w formule open space

Gdzie?
ESK: Wspólnie o kulturze - spotkanie w formule open space

W sobotę, 28 października porozmawiamy wspólnie i otwarcie o bydgoskiej kulturze!
Zapraszamy osoby zaangażowane w życie miasta, korzystające z oferty kulturalnej, a także tworzące tę ofertę. Podczas spotkania każda osoba będzie mogła zaproponować ważny dla niej temat do dyskusji. Już teraz warto się nad nim zastanowić i przyjść z propozycją.
Pretekstem do naszego spotkania jest start Bydgoszczy w konkursie o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2029. Młyny Rothera opracowały aplikację, a w niej – program roku obchodów, który dotyka wielu ważnych dla naszego miasta spraw. Więcej o naszych pomysłach wkrótce będzie można przeczytać na stronie   esk2029.com. Porozmawiamy o poglądach, potrzebach, które kultura zaspokaja, oczekiwaniach i marzeniach. Zastanowimy się, co działa dobrze, a co mogłoby lepiej. Podzielimy się refleksjami z dotychczasowego uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych i ich organizowania. Spotkanie będzie facylitowane przez ekspertów z Fundacji DO, zajmującej się wspieraniem w prowadzeniu wartościowych rozmów. Wprowadzą nas oni w metodę Open Space, dzięki której wykorzystamy dobrze zarówno czas, jak i potencjał każdej osoby, która weźmie udział w spotkaniu. Podczas rozmowy będziemy notować nasze spostrzeżenia, które później zostaną opracowane i opublikowane przez Młyny Rothera. Na spotkaniu dostępny będzie tłumacz Polskiego Języka Migowego. „Wspólnie o kulturze” będziemy rozmawiać w przestrzeni, która nie ma ograniczeń architektonicznych.
Chcemy zadbać również o komfort opiekunów dzieci. W sąsiedniej sali, od godziny 10:00 do 18:00, dostępna będzie strefa dla najmłodszych, w której zajęcia poprowadzą doświadczeni animatorzy.
W trakcie spotkania zaprosimy do chwili odpoczynku przy wegańskim poczęstunku.
Kiedy? 28 października, godz. 11:00-18:00
Gdzie? Młyny Rothera
Dla kogo? dla wszystkich
Cena: bezpłatnie


______________________
Kalendarz wydarzeń
  odbywających się w   Bydgoszczy   miej zawsze pod ręką dzięki  aplikacji mobilnej  (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres   wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 
Obowiązują zapisy!
W razie pytań dot. spotkania, zapraszamy do kontaktu: esk@mlynyrothera.pl  

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem