Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Kujawsko-Pomorskie Mistrzostwa Par Klubowych w darta elektronicznego

Gdzie?
Kujawsko-Pomorskie Mistrzostwa Par Klubowych w darta elektronicznego

Informacje od Organizatora:
Drodzy darterzy, mamy przyjemność zaprosić Was na kolejną edycję Kujawsko-Pomorskich Mistrzostw Par Klubowych. Gospodarzem będzie klub Antena (ul. Modrakowa 53) w Bydgoszczy. Zawody odbędą się 29 stycznia (niedziela) o godzinie 15:00.
Rozegrane zostaną dwa turnieje:
-XV Kujawsko Pomorskie Mistrzostwa Par Klubowych
-Mistrzostwa Par Amatorskich
W zapisach do turniejów obowiązują następujące zasady:
-Partnerem zawodnika ligowego może być zawodnik reprezentujący tylko i wyłącznie ten sam klub (jako klub rozumiemy miejsce rozgrywania spotkań ligowych - nie musi to być kolega z drużyny) lub zawodnik niezrzeszony. Gramy w kategorii 501 D.O. League (każdy zawodnik na swój licznik, możliwość blokowania), lepszy z 3 legów, double K.O. (para odpada z turnieju po dwóch przegranych meczach)
-Mistrzostwa Par Amatorskich przeznaczone są dla zawodników występujących w II lidze i niezrzeszonych. Reprezentanci Ekstraklasy i I ligi nie mogą brać w nich udziału. Gramy w kategorii 501 O.O. League (każdy zawodnik na swój licznik, możliwość blokowania), lepszy z 3 legów, double K.O. (para odpada z turnieju po dwóch przegranych meczach)
Opłata startowa: 40zł (20zł/os)
Przypominamy, że jest to turniej otwarty, w którym mogą zagrać mogą wszyscy niezależnie od miejsca zamieszkania, czy poziomu zaawansowania. Para zawodników niezrzeszonych może wybrać, do którego turnieju chce się zapisać.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem