Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

KAWIARNIA LITERACKA - gość: MACIEJ KLIMARCZYK

Gdzie?
KAWIARNIA LITERACKA - gość: MACIEJ KLIMARCZYK

wstęp wolny
Dr med. Maciej Klimarczyk jest specjalistą psychiatrą i seksuologiem. Prowadzi własną praktykę lekarską w Bydgoszczy i w Mogilnie. Zajmuje się też popularyzacją wiedzy o zdrowiu psychicznym i seksualnym człowieka, prowadząc swój kanał na YouTubie i współpracując z wieloma instytucjami i mediami (Radio ZET, TVN, Wyborcza.pl, Wysokie Obcasy, TOK FM, Muzeum Okręgowe w Bydgoszczy, Uniwersytet Trzeciego Wieku w Bydgoszczy).
W 2021 roku nakładem Wydawnictwa Literackiego ukazała się jego debiutancką powieść, thriller psychologiczny, pt.: „Śpiewaczka”, która w bieżącym roku otrzymała Literacką Nagrodę Bydgoszczy „Strzałę Łuczniczki”. "Śpiewaczka" znalazła się wśród 10  książek nominowanych do nagrody "Książka roku" w kategorii - Debiut w plebiscycie zorganizowanym przez portal lubimycztac.pl. Obecnie Autor pracuje nad swoją drugą powieścią.
Spotkanie poprowadzi : W. Barbara Jendrzejewska


_________


Kalendarz wydarzeń odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem