Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Poezja śpiewana Aleksandra Kwiatkowska i Łukasz Urbaniak

Gdzie?
Poezja śpiewana Aleksandra Kwiatkowska i Łukasz Urbaniak

Tym razem czas umilać Wam będą Aleksandra Kwiatkowska (śpiew) i Łukasz Urbaniak (piano). Serdecznie zapraszamy do  ogrodu letniego pod piękne markizy jak za dawnych lat. Do tego wszystkiego dla spragnionych czeka autorska karta koktajli znakomitego barmana Kacpra Grabowskiego, a dla zgłodniałych kucharze przygotują dania, które skradną nawet najbardziej wytrawne podniebienia.
Aleksandra Kwiatkowska, utalentowana wokalistka urodzona w Bydgoszczy. Z wyróżnieniem ukończyła Państwowe Studium Piosenkarskie w Poznaniu. Jest laureatką Konkursu Wokalnego „Pamiętajmy o Osieckiej”, a także zwyciężczynią Konkursu Piosenek Jeremiego Przybory „Stacja Kutno”. Od wielu lat współpracuje z teatrem im. Jana Kochanowskiego w Opolu. Jak sama żartobliwie przyznaje: od wielu lat jest uzależniona od…czekolady. 
Łukasz Urbaniak, kompozytor i pianista związany z Operą Nova w Bydgoszczy. Jest laureatem wielu konkursów kompozytorskich, a jego utwory były prezentowane w większości krajów Europy Zachodniej, a także w USA oraz w Chinach. Jako pianista dwukrotnie przebywał na kontraktach zagranicznych (Cypr), brał również udział w takich wydarzeniach artystycznych jak: Artyści w Bohemie czy Con-Front-Akcje Muzyczne w Galerii BWA, współpracując ze znakomitymi artystami, m.in. Magdaleną Łaską czy Małgorzatą Żurańską-Wilkowską.


____________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem