Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Wiosna Wirtuali: Beatgoszcz - koncert online

Gdzie?
Wiosna Wirtuali: Beatgoszcz - koncert online

Zapraszamy na ostatni koncert w ramach bydgoskiej Wiosny Wirtuali. Koncert na wskroś bydgoski, a jednak cokolwiek inny od tych, które dotychczas zorganizowaliśmy dla Was w sieci. Tym razem bowiem salę Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy wypełnią połamane beaty, okraszone solidną dawką basu, od którego trzęsie się powietrze i skreczu, który tnie je, niczym japońska katana.
O beat, który przyspieszy bicie Waszych serc zadba Rafał Skiba, lepiej znany jako OER - bydgoski muzyk i producent, dwukrotny zwycięzca Perfect Beat Challenge, szerszej publiczności znany zarówno ze swej twórczości solowej, jak i produkcji muzycznych dla hiphopowego składu B.O.K, z którym związany jest od samego początku. Obecnie OER jest mocno zaangażowany w swój nowy, autorski, bezkompromisowy projekt HRYPA, który tworzy wraz z MC znanym, jako SOMP oraz Kamilem Wiśniewskim odpowiedzialnym za skrecze. Ten ostatni również pojawi się w środę w MCK, gdzie zaprezentuje swój nietuzinkowy styl, jako turntablista. Wspierać go w tym będzie Paweł Molenda lepiej znany jako DJ Paulo, który do spółki z Kamilem zadba o to, by tego wieczoru skrecz ścielił się gęsto.
Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy
Fanpage FB + kanał YouTube


____________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem