EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Chemik Moderator Bydgoszcz - Wisła Płock

Gdzie?
Chemik Moderator Bydgoszcz - Wisła Płock

Informacje od Organizatora:
Już w środę, 25 września odbędzie się mecz I rundy Totolotek Puchar Polski między Chemikiem Moderatorem Bydgoszcz a Wisłą Płock.
Przedstawiamy szczegóły organizacyjne spotkania, na które czeka wielu kibiców i sympatyków naszego klubu. Spotkanie rozpocznie się o godz. 16:00 na stadionie przy ul. Glinki 79. Ze względów bezpieczeństwa oraz aby mogło je zobaczyć jak najwięcej zainteresowanych osób, wydarzenie zostało zgłoszone jako impreza masowa na 1750 widzów. W związku z tym wstęp będzie biletowany. Z tego względu prosimy o wcześniejsze niż zwykle przybycie na stadion.
Bilet normalny będzie można zakupić w cenie 10 zł, zaś ulgowy – w cenie 5 zł.
Ulga przysługuje dzieciom i młodzieży powyżej 6. roku życia za okazaniem legitymacji szkolnej oraz seniorom powyżej 60. roku życia. Dzieci do lat 6 uprawnione są do nieodpłatnego odebrania biletu po okazaniu dokumentu poświadczającego wiek podczas wejścia na stadion w dniu meczu. Osoby niepełnosprawne także uprawnione są do nieodpłatnego odebrania biletu po okazaniu legitymacji podczas wejścia na stadion w dniu meczu. Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w czwartek, 19 września. Wejściówki będzie można nabywać w recepcji mieszczącej się w siedzibie klubu przy ul. Glinki 79, codziennie (również w weekendy) w godzinach 7:00-21:00. Nabycie biletów będzie możliwe także w trakcie sobotniego meczu IV ligi pomiędzy Chemikiem Moderatorem Bydgoszcz a Legią Chełmża. W przypadku wyprzedania wszystkich wejściówek w dni poprzedzające mecz, nie będzie prowadzona sprzedaż w dniu meczu. Kibiców drużyny gości zainteresowanych przyjazdem prosimy o kontakt z osobą odpowiedzialną za wyjazd grupy zorganizowanej kibiców Wisły Płock. W dniu spotkania otwarcie bramy wejściowej od strony ul. Glinki nastąpi o godz. 15:30. Prosimy o możliwie szybkie przybycie na stadion ze względów organizacyjnych. Budynek klubowy zostanie w dniu meczu zamknięty o godz. 15:00 i dostęp do niego będą miały jedynie osoby upoważnione. Sprzedaż biletów po godz. 15:00 będzie prowadzone przy wejściu na stadion od ul. Glinki. Serdecznie zapraszamy!
Najważniejsze informacje - mecz będzie mogło obejrzeć 1750 widzów - bilety w cenie 5 i 10 zł będzie można nabywać od czwartku, 19 września w siedzibie klubu w godzinach 7:00-21:00 - ze względów organizacyjnych prosimy o możliwie szybkie przybycie na stadion w dniu meczu - sprzedaż biletów przed meczem prowadzona będzie przy wejściu od strony ul. Glinki.


 ______________________
Kalendarz wydarzeń
      odbywających się w       Bydgoszczy       miej zawsze pod ręką dzięki      aplikacji mobilnej      (Android i iOS).      
______________________    
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres       wydarzenia@visitbydgoszcz.pl          
______________________    
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem