Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Sound System Veterans#1 King Earthquake/Echo Minott/MC Tanzanite

Gdzie?
Sound System Veterans#1 King Earthquake/Echo Minott/MC Tanzanite

SoundSystemVeterans jest to projekt międzynarodowy.
Projekt jest efektem połączenia Polsko Angielskich sił w celu promowania kultury poprzez cykl imprez i wydarzeń zarówno w Polsce jak i UK
W szczególności chodzi nam o promocję “starej szkoły” sound systemowej z przełomu lat 70 i 80 lecz nie tylko. Chcemy podkreślić szacunek dla soundów i ludzi którzy wpłynęli na rozwój i rozgłos tej kultury. Jesteśmy pewni że bez nich nie byłoby nas w tym miejscu, a na pewno kultura soundsystemowa nie przybrała by takich rozmiarów i popularności nie tylko w wyspach czy w Polsce ale na całym świecie.
Scena rozwija się bardzo szybko w różnych kierunkach co bardzo nas cieszy ale w tym szybkim rozwoju kultury sound systemowej nie możemy zapomnieć o korzeniach i weteranach którzy przecierali szlaki i oddali większość życia i energii dla tej muzyki i kultury. Dlatego stawiamy na propagowanie i przypominanie “Starej szkoły grania” i edukacji nowego pokolenia i tutaj zbliżamy się do drugiej strony medalu tego projektu,która dla nas jest również bardzo ważna i istotna ….
To chęć stworzenia możliwości i przestrzeni dla młodych lub dopiero zaczynających Soundsystemow/Soundów/Selektorów/Nawijaczy itd. by mogli stać się częścią tego projektu...…..
Jednym słowem stworzenie Unity pomiędzy najstarszą i najmłodszą generacją kultury Soundystemowej.
Bez względu na znajomości, moc soundu czy ilość zagranych imprez..
Stawiamy bardziej na to aby promować, motywować, łączyć i dawać młodym ludziom inspiracje na dalszy rozwój i chęć do działania i poszerzania wiedzy na kazdej plaszczyznie kultury soundsystemowej. A jak dobrze wiemy bardzo trudno jest młodym ludziom dopiero zaczynającym mieć możliwość wystąpienia przy boku nauczycieli stylu i czerpania od nich inspiracji, co wcale nie musi być niemożliwe i na pewno może inspirować wielu do dalszego działania i rozwijania swoich możliwości..
Chcielibyśmy aby nasz cykl imprez łączył się również z spotkaniami, wystawami, workshopami i róznymi tego rodzaju pomysłami które mogą inspirować, zachęcać i edukować..
Tak jak wspomnieliśmy projekt będzie odbywał się zarówno w Polsce jak i w Anglii, Jeżeli chodzi o Polskę to zależy nam bardzo na dotarciu do nowych miejscowości, ludzi,Soundsystemów itd .. Nie tylko tam gdzie kultura soundsystemowa jest już dobrze znana i rozwinięta. Będziemy starać się aby każda edycja odbywała się w nowym mieście i promowała nowe lokalne składy i przyciągała coraz więcej osób ! Zapraszajcie znajomych do polubienia naszego projektu… I oczywiście zapraszamy z fajnymi i nowatorskimi pomysłami.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).      
______________________    
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl          
______________________    
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem