Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Stephen Paul Taylor & Sorcha Thompson live

Gdzie?
Stephen Paul Taylor & Sorcha Thompson live

Stephen Paul Taylor jest muzykiem grającym post-synthop-retrowave. Żyje i tworzy w Berlinie, a jego twórczość to wypadkowa muzycznych fascynacji (Depeche Mode czy B52) obficie doprawiona brokatem i glamową estetyką. Wysoce energetyczne występy artysty wzbogaca element performance, który bazuje na nieustannej zmianie kostiumów. Piosenki SPT to specyficzna wariacja na temat popu, która wzbogacona chórkami i choreografią, zmusza do tańca nawet tych najbardziej opornych.
SPT przeniósł się z Planet Party do Berlina i zawładnął internetem w 2015 roku swoim światowym hymnem „Everybody Knows S ** t's F **** d”. Wystąpił w niezliczonej ilości znanych berlińskich klubów i koncertował w 14 krajach europejskich w ciągu ostatnich trzech lat. Wystąpił w Das Supertalent w 2015 roku, jego muzyka również została wykorzystana w pierwszej kampanii Spotify Ad Camp w Niemczech, wystąpił w Arte, Die Welt, RBB, RTL2, Joiz.de TV, Netz-O-Rama („Comedy Central” w Niemczech ”), A klip SPT, który stał się viralem jest obecnie popularnym GIF na Facebooku. Reprezentuje go Budde Music i Random Noize. Zdobył także ponad 4 milionów odsłon na swoich filmach na YouTube.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej (Android i iOS).    
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem