Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Bydgoszcz Niekonwencjonalnie

Gdzie?
Bydgoszcz Niekonwencjonalnie

"Bydgoszcz niekonwencjonalnie" to seria 8 spacerów w towarzystwie przewodnika, których wspólnym mianownikiem jest Bydgoszcz i związane z nią postacie. Program wycieczek oparty jest o książki, postacie historyczne lub zapomniane atrakcje miasta.
Celem nadrzędnym jest przybliżenie historii Bydgoszczy oraz próba przywołania jej charakteru i klimatu sprzed lat. Przewodnikami będą bydgoszczanie – miłośnicy tego miasta i schowanych w zakamarkach tajemnic. 
Pierwszy tegoroczny spacer - Sekrety Bydgoszczy - odbędzie się 15 kwietnia. Wycieczka prowadzona na podstawie książki Sekrety Bydgoszczy autorstwa Krzysztofa Halickiego. Będzie to spacer po ulicach śródmieścia i Starego Miasta w trakcie którego dowiedzą się co w Bydgoszcz robił autor Buszującego w zbożu, gdzie mieszkał Marian Rejewski i Pola Negri, jak wyglądała wizyta Marszałka Piłsudskiego w naszym mieście i jakie były konsekwencje jego wizyty.
Zadanie współfinansowane przez ze środków Miasta Bydgoszczy.


Kontakt do organizatora: Filip Krauze - Stowarzyszenie Obywatel Działa, +48 509 091 695, filipkrauze@gmail.com
______________________
Kalendarz wydarzeń
 odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS). 
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl 
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem