Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

2017 Stunt Grand Prix

2017 Stunt Grand Prix
Poczuj motocyklowe emocje podczas Stunt GP 2017 w Bydgoszczy

Prestiżowe zawody Stunt Grand Prix® odbędą się na parkingu Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz. Trzydniową widowiskową rywalizację i niezwykłe akrobacje na motocyklach będzie można podziwiać od 7 lipca. Wstęp wolny!

Prezentowane przez motocyklistów akrobacje są najbardziej widowiskowym spośród sportów motorowych, a mistrzostwa przyciągają najlepszych zawodników.  

Ich umiejętności będzie można podziwiać już od 7 lipca na parkingu przy Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz, gdzie odbędą się wolne treningi. Prawdziwe emocje będzie zaś można poczuć w weekend 8 i 9 lipca wraz z rozpoczęciem mistrzostw.  

Na fanów popisów motocyklowych czeka także wiele dodatkowych niespodzianek. Wśród atrakcji znajdą się między innymi stoiska z pamiątkami, mała gastronomia oraz strefy sponsorskie.

IX edycja Stunt Grand Prix wyłoni nową, międzynarodową gwiazdę
To będą niezapomniane trzy dni. Już 7 lipca na parkingu Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz rusza IX edycja Stunt Grand Prix, czyli najbardziej prestiżowych zawodów, podczas których można podziwiać popisy i akrobacje na sportowych motocyklach. Na wszystkich miłośników sportów ekstremalnych czeka wspaniała zabawa i wielkie emocje.
Umiejętności, jakimi mogą się popisać zawodnicy Stunt Ridingu, wzbudzają podziw i szacunek. To wynik wieloletniej i ciężkiej pracy oraz intensywnych ćwiczeń. W ich wysiłkach widać pasję, zapał i hart ducha. Wspaniała atmosfera zawodów i energia, jaka płynie z placu motocyklowych akrobacji daje moc i gwarantuje wielkie emocje.
Poczuć je będą mogli wszyscy fani sportów ekstremalnych, którzy w dniach 7-9 lipca przybędą na parking Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz. W zawodach będzie startowało 16 zawodników z Polski, Japonii, Słowacji, Litwy, Brazylii, Francji, Włoch, Białorusi, Rosji i Serbii. Zwycięzca otrzyma tytuł Mistrza Świata w Stunt Ridingu.
W konkursie nie zabraknie takich gwiazd światowego formatu jak Takahiko Sakiyama, Zdenko Rybar czy Irmantas Jasevičius, ale nawet oni czują już na plecach oddech swych rywali. Kim będzie zwycięzca tegorocznej edycji, któremu konkurs otworzy nowe ścieżki profesjonalnej kariery na całym świecie?
- W stawce zrobiło się gorąco, walka o tytuł mistrza świata w Stunt Ridingu przybiera nowy wymiar – zapewnia organizator zawodów Maciej Szudzichowski. - Podczas StuntGP 2017 pojawi się kilka zupełnie nowych nazwisk, m.in. wystartuje 15-letni, zdolny i utalentowany zawodnik z Rosji. Będzie się działo!.
Prestiż i profesjonalizm bydgoskiej imprezy przyciąga co roku szerokie grono publiczności. Oprócz konkursowych popisów na wszystkich kibiców czekają również występy młodych adeptów Stunt Ridingu na rowerach i mniejszych motocyklach. Ponadto w strefie dla publiczności firma Decathlon rozstawi rampę dla deskorolkarzy i każdy będzie mógł spróbować na niej swych sił.
Zawody Stunt Grand Prix oraz inne sportowe atrakcje odbędą się w dniach 7-9 lipca 2017 roku w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ulicy przy ulicy Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. W piątek 7 lipca impreza rozpocznie się o godzinie 10.00 (dzień wolnych treningów), w sobotę 8 lipca – o godzinie 10.00, a w niedzielę 9 lipca – o 12.00. Wstęp dla publiczności jest bezpłatny. Więcej informacji na stronie: www.stuntgp.eu oraz na Facebooku /STUNTGP.


 


do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem