Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Rzeka Muzyki 2017 - Marcin Wyrostek

Gdzie?
Rzeka Muzyki 2017 - Marcin Wyrostek


Marcin Wyrostek  - „PLATYNOWY AKORDEON”


Koncert, w którym akordeon zagra „pierwsze skrzypce”, porwie zarówno młodsze jak i starsze pokolenie. A to wszystko popłynie spod palców  mistrza instrumentu Marcina Wyrostka, zwycięzcy drugiej edycji programu Mam Talent, wykładowcy Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, członka Amerykańskiego Stowarzyszenia Akordeonistów.


"Projekt Corazon powstał w wyniku naszej fascynacji muzyką latynoamerykańską, która zainspirowała nas do tworzenia muzyki we własnych aranżacjach: jazzowych, klasycznych, musicalowych i klubowych. " M. Wyrostek


Muzycy wykonują autorskie utwory i aranżacje inspirowane muzyką argentyńską, bałkańską i latynoamerykańską. Można w nich znaleźć wpływy etno-folku, klasyki i jazzu.


Marcin Wyrostek podczas koncertu „RZEKA MUZYKI” zagra utwory z ostatniej płyty, a także - jak zapowiedział - nowe, niepublikowane, które pojawią się na nowej jesiennej płycie. Powstałe utwory są z założenia wielobarwne  -  "czarodziejskie". W grudniu 2016 roku poprzednia płyta zdobyła… status "PLATYNY"Rzeka Muzyki to pierwszy i jedyny w Polsce cykl koncertów na wodzie z udziałem międzynarodowych artystów. Organizatorem koncertów jest miasto Bydgoszcz. Projekt „Rzeka Muzyki” jest propozycją dla wszystkich turystów oraz mieszkańców Bydgoszczy, którzy na nowo chcą odkryć uroki zarówno muzyki klasycznej, jak i niebanalnej scenerii miasta nad Brdą. 


Niedziele lipca i sierpnia godz. 19:00 - amfiteatr przy Operze Nova

 
do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem