Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Ekoodpowiedzialni

Gdzie?
Ekoodpowiedzialni
Już w najbliższą sobotę w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz odbędą się rodzinne warsztaty ekologiczne w ramach kampanii edukacyjnej "Ekoodpowiedzialni". Podczas spotkania najmłodsi i ich rodzice dowiedzą się, jak wspólnie dbać o środowisko naturalne i jednocześnie obniżać rachunki za prąd i wodę. W zbudowanym na czas spotkania ogródku najmłodsi zasadzą nasiona fasoli i dowiedzą się, jak postępować, żeby roślina wyrosła. Udział w warsztatach jest bezpłatny.   
Warsztaty organizowane w ramach kampanii edukacyjnej "Ekoodpowiedzialni", mają na celu promowanie odpowiedzialnych zachowań ekologicznych. Organizatorzy będą przekonywać, że wystarczy mała zmiana codziennych nawyków, aby zatroszczyć się o naturę i ograniczyć domowe rachunki za energię i wodę. Przewodnikiem po zasadach ekologicznych zachowań będzie "Ekorodzinka", która pokaże, że każdy domownik może zatroszczyć się o środowisko naturalne, nawet dzieci. 
Podczas rodzinnych warsztatów ekologicznych, które odbędą się 18 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz najmłodsi z rodzicami zostaną zaproszeni do "Ekoogródka". Tam pod okiem animatorów ozdobią doniczki i zasadzą nasiona fasolki, które zabiorą potem do domu. Dzieci dowiedzą się, jak należy postępować, żeby roślina wyrosła. Na cierpliwych czeka niespodzianka - na listkach rośliny pojawią się napisy, przypominające, jak ważne są działania proekologiczne.
Spotkanie w ramach kampanii "Ekoodpowiedzialni" odbędzie się 18 czerwca  w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ul. Rejewskiego 3 w godzinach 11.00-17.00. Materiały - doniczki, materiały plastyczne, ziemię i nasiona fasoli - zapewnia organizator. Udział w warsztatach jest bezpłatny. 
Wszelkie informacje na temat kampanii "Ekoodpowiedzialni" oraz materiały informacyjne można znaleźć na stronie www.ekoodpowiedzialni.pl. W serwisie internetowym zaprezentowano również porady, w jaki sposób oszczędzać wodę, energię elektryczną i prawidłowo segregować domowe odpadki. Ekoodpowiedzialni" to ogólnopolska kampania organizowana przez Centra Handlowe Auchan, która odbędzie się w kolejne weekendy od 2 kwietnia do 26 czerwca 2016 r. w 22 galeriach handlowych Auchan w całej Polsce. 
do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem