Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

5th GRILL PARTY

Gdzie?
5th GRILL PARTY
WakePark zaprasza na 5 edycję Grill Party, którego rozpalamy wspólnie ze szkołą salsy kubańskiej "Si o Si". Czeka na Was wiele niespodzianek ,animacji ,konkursów ,plażing,smażing,sporty wodne i nie tylko. Przygotujcie się na wiele styli tanecznych: cubana, mambo, bachata, kizomba i semba. Oczywiście nie zabraknie również Ruedy. Zabieracie ze sobą jedzonko na grila, kocyś plażowy, dziewczynę, chłopaka, mamę, tatę, dzieci i teściową :) Aha i nie zapomnijcie o dobrym humorze.
Wakepark zaprasza wszystkich, którzy chcą dołączyć do "tanecznej rodziny". Większość z Was jest z nami od pierwszej edycji i liczymy na Waszą obecność również w tym roku. Tanecznych pasjonatów w Bydgoszczy jest coraz więcej dlatego też zaproście znajomych i dołączcie do tego grilowego szaleństwa. Jak co roku pogoda została już zamówiona więc ten problem mamy już z głowy :)

W tym roku również Wakepark postara się o ciekawe nagrody i upominki od naszych partnerów. Jeśli jest wśród was osoba, która osobiście lub ze swoja firmą chciałaby dołączyć do grona partnerów, to gorąco namawiamy i zapraszamy do współpracy.

Tak bawiliśmy się rok temu na 4 edycji Grilla....pamiętacie?
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.952393741472453.1073741855.197464143632087&type=3

Muzycznie startujemy o godzinie 12:00 ale relaksować się na powietrzu można już od 8:00

O obsługę techniczną oraz oprawę muzyczną zadba Sensual Bailar Night

Wstęp na imprezę aż 5 zł :)
do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem