Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Bajkowa Niedziela

Bajkowa Niedziela

Bajkowa Niedziela w Myślęcinku to impreza specjalnie dla dzieci. 12 czerwca przy wejściu do kompleksu park Rozrywki-Zaginiony Świat najmłodsi będą się świetnie bawić!

 

Tuż obok Muzeum Ziemi zaplanowano moc atrakcji. Do wspólnej zabawy zaproszą FUNimki. Dzieci zostaną wciągnięte do zabaw, konkursów, tańców i innych animacji. Będą też: pokaz wielkich baniek mydlanych, malowanie twarzy, balonowe zoo, a obok znajdzie się stanowisko wielkoformatowego malowania. Dziećmi zajmie się także Jurek Paterski, który zapewni czas pełen śmiechu i muzyki. Nie zabraknie konkursów z nagrodami. Następnym punktem programu będzie występ laureata wielu przeglądów, teatru Agrafka. Maluchy zostaną porwane w świat spektaklu "Kaszalot". To 25-minutowa etiuda o poszukiwaniu siebie i przyjaźni. O tym, że czasem szukamy za daleko i nie dostrzegamy tego, co już mamy. Prostota środków przekazu, kreatywne rozwiązania  i świetna gra aktorska  zapewniają dobrą zabawę. W gąszczu słów i hałasu chwile ciszy mogą być bezcenne. Taką atrakcję zapewni występ mimów, którzy bez użycia słów w nietypowych kostiumach, z oryginalnym makijażem i mową ciała potrafią oczarować widzów w każdym wieku. Mnóstwo atrakcji czeka również w okolicy sceny. Spotkać będzie można bajkowe postaci. Swoje stoisko rozstawi Akademia Wynalazców z zajęciami z robotyki oraz eksperymentami naukowymi. Dla małych komandosów Ipron Events przygotował stanowisko z replikami broni ASG G-36, AK 47, a także malowanie twarzy w barwy moro. Będzie można zaopatrzyć się w zabawki, a portal Hejtu.pl udostępni auto, które pokryje się wielobarwnymi odciskami dziecięcych rąk. Polskie Towarzystwo Kynoterapeutyczne wzbogaci Bajkową Niedzielę pokazem sztuczek z udziałem czworonogów, ciekawostkami ze świata naszych pupili i prezentacją, jak bezpiecznie należy kontaktować się z psem.

Wstęp na teren imprezy wolny.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem