Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Tauron SEC 2020: Round 2 - Bydgoszcz

Gdzie?
Tauron SEC 2020: Round 2 - Bydgoszcz

Bydgoszcz gospodarzem Indywidualnych Mistrzostw Europy
Po raz pierwszy w historii cyklu, Bydgoszcz będzie gospodarzem rundy TAURON Speedway Euro Championship. Zawody odbędą się 8 lipca.
Tegoroczny TAURON SEC to pięciorundowy cykl zmagań, który wyłoni najlepszego żużlowca "Starego Kontynentu". Zawodnicy będą walczyć o tytuł mistrzowski oraz o przepustkę do cyklu FIM Speedway Grand Prix 2021.
Najlepsi żużlowcy Europy wystąpią w Bydgoszczy w ramach drugiej rundy zmagań o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. W stawce zawodów nie zabraknie gwiazd światowego speedway'a, z Nickim Pedersenem, Mikkelem Michelsenem czy Grigorijem Lagutą na czele.
Druga runda TAURON Speedway Euro Championship 2020 odbędzie się 8 lipca 2020 roku na Stadionie Miejski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Bydgoszczy. Transmisję z tego wydarzenia przeprowadzi Eurosport. Zawody rozpoczną się o godzinie 19:00.


____________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem