Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Festiwal Gier Planszowych

Gdzie?
Festiwal Gier Planszowych

Festiwal Gier Planszowych Planszowa Arena   odbędzie się   4 września 2022   roku   w godz.13-19   w Bydgoskim Centrum Targowo – Wystawienniczym przy ul. Gdańskiej 187. To już druga edycja tej imprezy, w tym roku zostanie poszerzona o strefę gier RPG. Na wydarzeniu będzie można, z pomocą wolontariuszy, nauczyć się grać w  grę przewodnią festiwalu, aby móc wystartować w turnieju z nagrodami. Dla najmłodszych przygotowaliśmy strefę malowania figurek, przewidujemy także strefę gier bitewnych. Każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł miło spędzić niedzielne popołudnie.


Partnerem merytorycznym tego wydarzenia jest Centrum gier Pegaz z Bydgoszczy. Partnerami wydarzenia są także : Black Monk Games, Wydawnictwo Nasza Księgarnia, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy, Stowarzyszenie Stukot. Patronat medialny objęło Radio Eska i eBilet.


Bilety:


Bilet normalny – 15 zł


Bilet ulgowy – 8 zł (dzieci powyżej 6 lat oraz osoby korzystające z ulg na przejazdy komunikacyjne: emeryci/studenci/renciści/osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności)


Dzieci do 6 lat – wstęp bezpłatny


____________________
Kalendarz wydarzeń
  odbywających się w   Bydgoszczy   miej zawsze pod ręką dzięki  aplikacji mobilnej  (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres   wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.


 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem