Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Finał festiwalu fART: Krzysztof Iwaneczko

Gdzie?
Finał festiwalu fART: Krzysztof Iwaneczko

VII Festiwal Twórczości Osób Niepełnosprawnych pod hasłem „To jest moja matka, ta ziemia! To jest moja matka, ta Ojczyzna!” zbliża się wielkimi krokami.
28 i 29 listopada odbędzie się II etap konkursu, podczas którego zakwalifikowani uczestnicy zaprezentują się przed jury w kategoriach: taniec, teatr oraz muzyka. Wszystkie występy będzie można obejrzeć na scenie sali widowiskowej Domu Jubileuszowego Fundacji “Wiatrak” przy ul. Bołtucia 7. Zapraszamy wszystkich chętnych do podziwiania i wspierania artystów. Wstęp na przesłuchania jest bezpłatny.
Koncert Galowy wieńczący festiwal z wręczeniem nagród laureatom i statuetek „Przyjaciel Wiatraka” odbędzie się 29 listopada br. o godz. 18:00 w Bazylice Matki Boskiej Królowej Męczenników w Bydgoszczy przy ul. Bołtucia 5. Gościem specjalnym koncertu będzie Krzysztof Iwaneczko – zwycięzca VI edycji muzycznego show The Voice of Poland. Wstęp wolny.


______________________
Kalendarz wydarzeń
      odbywających się w       Bydgoszczy       miej zawsze pod ręką dzięki      aplikacji mobilnej      (Android i iOS).      
______________________    
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres       wydarzenia@visitbydgoszcz.pl          
______________________    
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem