Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Novika & Mr.Lex, DJ Keta

Gdzie?
Novika & Mr.Lex, DJ Keta

Novika I Mr. Lex to najbardziej gorący duet polskiej muzyki klubowej, członkowie kolektywu Beats Friendly, aktywni na scenie klubowej od lat, otwarci na różne brzmienia w swoich występach, zawsze skuteczni w przyciąganiu ludzi na parkiet. Mają na swoim koncie dwie części kompilacji „Friendly Beats”, grali na najważniejszych festiwalach w kraju (Open’er, Audioriver, Tauron Nowa Muzyka, Freeform), regularnie odwiedzają najciekawsze kluby w Polsce.
Novika jako wokalistka zadebiutowała z zespołem Futro, później pojawiała się na płytach Smolika, współpracowała z wieloma producentami, m.in Marcinem Czubalą („Stay Close” - Mobilee), Lovebirds („This Time” – Toolroom), Biernaskim („Give Away”).
DJ KETA to właśnie on zadba o odpowiednią selekcję muzyczną przed i po występie Naszych specjalnych gości. Związany ze światkiem klubowym od 20 lat. Promotor ciekawych wydarzeń muzycznych w naszym mieście a także dj, którego nie trzeba przedstawiać bydgoskiej publiczności.
Bilety dostępne wyłącznie online na going
https://going.pl/novika-mr-lex-dj-keta


____________________  
Kalendarz wydarzeń odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).  
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl  
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem