Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy
Galeria Sztuki SIMPLE
Galeria Sztuki Simple została powołana do życia dzięki współpracy i zaangażowaniu ludzi związanych ze sztuką i biznesem. Czynnikiem łączącym te dwa środowiska okazała się kreatywność i potrzeba tworzenia, w tym wypadku miejsca wyjątkowego i niepowtarzalnego na kulturalnej mapie Bydgoszczy.


Siedziba galerii znajduje się w centrum Bydgoszczy, w stylowo odrestaurowanej kamienicy, co nadaje niepowtarzalny klimat miejscu. Tutaj znajduje się również siedziba Grupy Simple. W ofercie galerii znajdą się dzieła uznanych twórców w kraju i zagranicą, jak również prace młodego pokolenia, wchodzącego dopiero na rynek sztuki.


MISJA


Naszą misją jest promocja sztuki współczesnej: malarstwa, rzeźby, grafiki, mozaiki. Chcemy być miejscem, w którym spotkanie ze sztuką jest dostępne dla każdego, dlatego poza działalnością wystawienniczą, prowadzimy warsztaty edukacyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, podczas których upowszechniamy wiedzę o sztuce współczesnej, rozwijamy kreatywność i wrażliwość estetyczną, a przede wszystkim oswajamy ze sztuką. Zapraszamy do współpracy kolekcjonerów, inwestorów, jak również tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z kolekcjonowaniem, z przyjemnością podzielimy się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem, ponieważ Galeria Sztuki Simple jest pomostem łączącym artystę z kolekcjonerem sztuki.


do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem