Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy
Hotel Tyrol

Hotel Tyrol*** znajduje się w Osielsku w woj. kujawsko-pomorskim, w pobliżu Bydgoszczy. Położenie obiektu zapewnia szybki dojazd do siedzib większości firm i urzędów. Jest doskonałym miejscem zarówno dla osób pragnących połączyć pracę z wypoczynkiem, jak i tych organizujących imprezy okolicznościowe czy biznesowe. Nieopodal znajduje się największe w regionie bydgoskim Centrum Targowo-Wystawiennicze oraz Centrum Rekreacyjno-Sportowe w Myślęcinku.


Hotel stworzony jest dla osób, które cenią sobie odpoczynek w domowym zaciszu. W porze wiosenno-letniej można korzystać z wygodnego i przestronnego tarasu, który sprzyja wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Na terenie obiektu znajduje się także plac zabaw dla dzieci. Otoczenie hotelu jest monitorowane, podobnie jak znajdujący się przy obiekcie niestrzeżony parking. Zarówno styl, jak i architektura wnętrza nawiązują do zabudowy jaką spotkać można w górach Tyrolu.


Gwarantuje miłą, profesjonalną obsługę, która dba o zadowolenie, prywatność, wygodę i domową atmosferę. Ponadto Gościom zapewniają bezpłatny dostęp do internetu (Wi-Fi).


 


 


do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem