Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Sala Zabaw Dzień Dobry

Sala Zabaw Dzień Dobry

Zapraszamy do Dzień Dobry - drewnianej, rozwojowej Sali Wolnej Zabawy. Sala przeznaczona jeśli dla dzieci do około 7 lat. Znajdują się u nas układanki i zabawki wspierające rozwój motoryki małej, kącik czytelniczy z wartościowymi pozycjami, warsztat, stragan, szpital i dom, gdzie dzieci niesamowicie wchodzą w role i odgrywają sceny z życia codziennego. Drewniana konstrukcja ze ścianką wspinaczkową oraz zjeżdżalnią wspierają rozwój motoryki dużej. W Dzień Dobry można zjeść zdrowe przekąski i wypić kawę lub herbatę w klimatycznej części stolikowej. Poza tym dla naszych najmłodszych gości mamy przytulny Pokój Ciszy gdzie można nakarmić i przebrać malucha. Prowadzimy także zorganizowane zajęcia w Sali Warsztatowej np. zajęcia sensoryczne czy logopedyczne. Odbywają się u nas także spotkania dla kobiet w ciąży czy rodziców noszących w chustach. Dodatkowo w okresie wakacyjnym organizujemy m.in. Akcję Adaptację czyli spotkania dla dzieci i rodziców rozpoczynających przygodę z placówką. W naszej sali można także świętować urodzinki i wynająć ją na wyłączność urodzinowych gości.


Dzień Dobry to niezwykłe i kreatywne miejsce spotkań dla dzieci i dorosłych. Panuje tu domowy klimat, wnętrze urządzone jest z dbałością o każdy szczegół, a przy tym dopasowane jest do potrzeb młodych rodzin. Zamiast krzykliwych kolorów i grających zabawek stawiamy na kolory ziemi i drewno.


do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem