Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Pokoje gościnne w Domu Studenta Fordon

Pokoje gościnne w Domu Studenta Fordon

Politechnika Bydgoska zaprasza do korzystania z noclegów w Domu Studenta


Oferujemy:
pokoje gościnne jedno- oraz dwuosobowe w aneksach dwupokojowych z łazienką. Do dyspozycji naszych gości oddajemy:   33 pokoje 1-osobowe oraz 31 pokoi 2-osobowych   na wydzielonych, zamykanych piętrach Domu Studenta F2 (Al. Prof. S. Kaliskiego 14, 85-796 Bydgoszcz).
Na wyposażeniu każdego pokoju znajdują się: łóżka 1-osobowe, lodówka, dostęp do Internetu WIFI, naczynia (szklanki, filiżanki), w łazience kabina prysznicowa, podstawowe przybory toaletowe (ręczniki, mydło, papier toaletowy), czajnik bezprzewodowy w kuchni ogólnodostępnej na piętrze.
W Barze Słonecznym, znajdującym się na parterze Domu Studenta, istnieje możliwość indywidualnego zamówienia posiłków pod numerem telefonu   +48 665 228 171.

Lokalizacja:
Dom Studenta F-2 usytuowany jest na Osiedlu Fordon w bezpośrednim sąsiedztwie Rektoratu i budynków dydaktycznych Uczelni (Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska, Wydziału Telekomunikacji, Informatyki i Elektrotechniki, Wydziału Inżynierii Mechanicznej), Regionalnego Centrum Innowacyjności oraz Biblioteki Głównej.
 
Odległości:
do centrum miasta (Dworzec PKP) 12 km, do centrum miasta (Dworzec PKS) 9 km, do Centrum Onkologii 2 km. Dojazd: z Dworca PKP bezpośredni tramwaj 5, z Dworca PKS bezpośredni tramwaj 3, 5 lub 10.


Rezerwacje przyjmuje Administracja Domu Studenta pod numerem telefonu:  52 340 87 95.


do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem