Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy
EduRobots

Zabawa w EduRobots Escape Room to idealna propozycja dla całych rodzin, zabawa ucząca kreatywności, wzmacniająca więzi przyjacielskie i rodzinne, a przy okazji poprawiająca komunikację i współpracę w grupie. Jako jedyna firma w regionie proponuje wszystkim dzieciom, osobne scenariusze przygotowane dla najmłodszych uczestników.
EduRobots Escape Room to edukacyjna zabawa, która pobudza do życia szare komórki, uczy kreatywności,  przygotowuje dzieci do samodzielnego, logicznego myślenia oraz radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Dzieci wykorzystując wiedzę zdobytą w szkole, naturalne talenty i wrodzoną inteligencję będą miały możliwość wykazania się swoimi umiejętnościami. Wspaniała zabawa, bo oprócz standardowych zadań polegających na złamaniu szyfru czy kodu, dzieci muszą zbudować ze znalezionych klocków w skrzyniach np. robota, który umożliwi im wykonanie zadania, uruchomić zdalnie sterowany wiatrak czy odmierzyć określoną ilość tajemniczej substancji.


 


 


do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem