Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Bydgoski Bieg Urodzinowy 2024

Gdzie?
Bydgoski Bieg Urodzinowy 2024

Informacje od Organizatora:
Bydgoski Bieg Urodzinowy odbędzie się 14 kwietnia 2024 r. w malowniczym Parku nad Starym Kanałem Bydgoskim. Dlaczego warto do nas dołączyć?
Świętuj razem z nami! Nasz bieg to nie tylko okazja do biegania, ale również do wspólnego świętowania. To doskonały sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi i rodziną w atmosferze sportowej frajdy.
Piękna trasa w Parku nad Starym Kanałem Bydgoskim. Biegajcie w otoczeniu zieleni, przy brzegu malowniczego kanału, otoczeni oszałamiającym pięknem przyrody.
Dystans 5 km dla wszystkich. Bez względu na poziom zaawansowania czy wiek – nasz bieg jest otwarty dla każdego. 5 km to idealna długość dla początkujących oraz dobra próba dla doświadczonych biegaczy.
Unikalne wspomnienie. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal, który będzie przypominał o wyjątkowym wydarzeniu przez długi czas i super pamiątkową koszulkę.
Jak wziąć udział?
Zarejestruj się online. Odwiedź naszą stronę https://b4sportonline.pl/Bydgoski_Bieg_Urodzinowy/ i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Rejestracja jest szybka i prosta!
Nie zwlekaj! Dołącz do nas już teraz i wystartuj 14 kwietnia. Bydgoski Bieg Urodzinowy – bo ruch to radość!


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 


 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem