Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Bydgoska Strefa Gier bez Prądu vol. 17

Gdzie?
Bydgoska Strefa Gier bez Prądu vol. 17

Informacje od Organizatora:
Kochani! W Marcu zobaczymy się już 17 raz na wydarzeniu Bydgoskiej Strefy Gier bez Prądu, które ponownie odbędzie się w klubie Point. Na tym wydarzeniu będą wspierać nas OGRY Games.
Mam nadzieję, że spędzimy miło czas i odpoczniemy wspólnie przy planszy.
Jak zawsze na naszych stołach będą super planszówki, w których chętnie wytłumaczymy zasady, sesje RPG i oczywiście LIGA - KASKADIA od Lucky Duck.
Ale jest jeszcze coś co będzie wyjątkowe! Eliminacje do mistrzostw Polski w Unmatched.
Jeżeli nas odwiedzicie to mogę zagwarantować też super pozytywnych ludzi!
Wypożyczalnia Pegaz zostaje z nami dalej, dzięki temu wpadną tytuły zarówno dla rodzin jak i graczy. Oczywiście chętnie zobaczymy was również z Waszymi tytułami - miejsce się znajdzie byście mogli zagrać ze swoimi ekipami! Nasze wydarzenie nie byłoby takie samo gdyby nie obecność sklepu Playmaty.pl, który dostarcza akcesoria w postaci mat i tacek na kości na wydarzenie. Drukarnia Replika.pl, która wspiera nas i drukuje pamiątkowe karty. Patronat medialny nad wydarzeniem obejmuje najlepszy polski serwis informacyjny w przestrzeni planszówkowej - Board News! Medialnie wspomaga nas również BluStreamTV - organizator wielkiego konwentu gamingowego - Blu Game Show, na którym pojawimy się w Maju. Startujemy jak zawsze od 12:00. Wstęp na wydarzenie to koszt 15zł, który opłacić można przy wejściu; dzieci do 10 lat wchodzą za darmo - tutaj delikatna uwaga by dzieciaczków nie zostawiać bez opieki.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem