Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Czerń - koncert Projekt Pandora / Drunk Riders / Jack Friday

Gdzie?
Czerń - koncert Projekt Pandora / Drunk Riders / Jack Friday

Informacje od Organizatora:
Ubieramy swoje odczucia w słowa. Niestety są to wyrażenia dalekie od złudnych oczekiwań. Poszerzamy paletę kolorów o kolejne odcienie czerni.
Zapraszamy na koncert zespołów Projekt Pandora, Drunk Riders i Jack Friday w klubie Eljazz w Bydgoszczy.
Metalowy koncert w czystej postaci i jego nieodzowne elementy: ciężkie brzmienia i werbalizowanie rzeczywistości w dosadny sposób.
start: 20:00
bramka: 20 zł
Jack Friday
Nasza stylistyka czerpie inspiracje z wielu gatunków ciężkiego rockowego i metalowego grania ostatnich dekad. Szczególną rolę w Jack Friday pełni pochodzący z Meksyku frontman. Wzbogaca nasze występy o element żywiołowości charakterystyczny dla jego latynoskich korzeni. Dbamy o to, aby nasza muzyka porywała publikę i wciągała do wspólnej zabawy pod sceną.
Drunk Riders
Zespół dokładnie powstał 16 września 2013 roku. Drunk Riders ma na swoim koncie 2 płyty LP, "Born to Be Drunk" z 2014 i "Blacklight" z 2020. W 2015 pojawił się promujący pierwszą płytę teledysk do utworu "Drunk Riders", a w 2021 drugi teledysk do utworu "Simple Ignorance" z drugiej płyty.
Projekt Pandora
Projekt Pandora to dosłowne zderzenie z muzyką rockową — szkoda całkowita, kasacja na miejscu!
Zespół od 2014 roku występował już zarówno na dużych, jak i małych scenach w całej Polsce przed takimi sławami polskiej muzyki rockowej jak: Acid Drinkers, Luxtorpeda, Proletaryat, Lipali czy Turbo.
Kompozycje utworów opierają się przede wszystkim na mocnym brzmieniu gitar, eksplozywnych liniach wokalnych oraz żywiołowych partiach perkusyjnych.
Aktualnie zespół opublikował 2 EPki: "01" oraz "2.0", a także 3 klipy video. Wszystkiego możecie posłuchać na ich kanale YouTube oraz Spotify.
Projekt Pandora to przede wszystkim zespół występujący na żywo. W trakcie występów energia aż kipi na scenie!


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem