Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Inna dusza | warsztaty

Gdzie?
Inna dusza | warsztaty

warsztaty przed spektaklem
Tomasz Sekielski w wydawnictwie Od Deski do Deski zainicjował serię Na F/Aktach, gdzie jedną z najbardziej docenianych książek okazała się być Inna dusza Łukasza Orbitowskiego. Doniesienia z sal sądowych, dokumenty i historie zbrodni świadczą o istnieniu genius loci miasta, a zarazem stają się inspiracją dla pisarzy, próbujących się zmierzyć z prawdziwymi zdarzeniami. Fakty, postacie i szczegóły, takie jak kolory i zapachy mogą być poddane ponownemu procesowi reinterpretacji, który zachodzi w wyobraźni autora.
Teatr Polski w Bydgoszczy zaprasza widzów spektaklu Inna dusza na warsztaty literacko - teatralne, które będą okazją do prześledzenia osobliwych i zapadających w pamięć wydarzeń z ostatnich miesięcy. Te będą inspiracją do stworzenia nowego formatu -  dokumentalnej improwizacji literackiej, opartej na medialnych doniesieniach. Warsztat będzie okazją do rozważań nad istotą gatunku literackiego, jego granicami i metodami na przekraczanie określonych ram.
Na warsztaty zapraszamy godzinę przed spektaklem.
Czas: 1h
Wiek: +16
Prowadzenie: Karolina Sosińska


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej (Android i iOS).    
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.


 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem