Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Techo - Atelier - wernisaż wystawy Adama Juszkiewicza

Gdzie?
Techo - Atelier - wernisaż wystawy Adama Juszkiewicza

Barka „Lemara” zaprasza na wernisaż kolejnej już kolekcji fotograficznej, tworzonej wokół bydgoskiego Szlaku Wody, Przemysłu i Rzemiosła.
Wystawa jest pokłosiem warsztatów "Piknik fotograficzny na szlaku TeH2O". Fotograficzna rejestracja miejsc z wykorzystaniem materiałów światłoczułych i camery obscury animował Adam Juszkiewicz. Wspólnie z uczestnikami warsztatów: Marianną Roszatycką, Łukaszem Ułanowskim wyeksponował obiekty w nietypowej perspektywie i kompozycji. Obrazy są zapisem obecności obiektów tworzących tożsamościowy krajobraz Bydgoszczy.
Adam Juszkiewicz tworzy i pracuje w Bydgoszczy. Zdobył wykształcenie branżowe, humanistyczne i artystyczne w zakresie kultury wizualnej. Magister sztuki w zakresie fotografii. Interesuje się portretem i projektami dokumentalnymi. Nauczyciel i promotor fotografii. Stypendysta Prezydenta Miasta Bydgoszczy.
Wstęp Wolny


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej (Android i iOS).    
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.


 


 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem