Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Teatrzyk pt. Zajączek Bączek

Gdzie?
Teatrzyk pt. Zajączek Bączek

Poznaj przygody szalonego zajączka! – bezpłatne przedstawienie dla dzieci
Czy dziki zajączek może zamieszkać w wiejskiej zagrodzie? Na pewno wywoła to lawinę zabawnych przygód! 16 marca dzieci odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz obejrzą przedstawienie pt. „Zajączek Bączek”. Wstęp bezpłatny!
Chęci i odwaga ważniejsze od talentów! Przekona się o tym szalony Zajączek Bączek, bohater teatrzyku dla dzieci, który odbędzie się 16 marca w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz. Pełen zabawnych gagów i muzyki spektakl wciągnie małych widzów do wspólnej zabawy.
Zajączek Bączek trafi do wiejskiej zagrody, gdzie pozna zupełnie inne zwierzęta. Bohater zauważy, że mieszkańcy farmy spełniają określone role i są potrzebni, tymczasem Zajączek nie wie, w jaki sposób mógłby się przydać nowo poznanym przyjaciołom. Prosta, napisana wierszem sztuka z pewnością przypadnie do gustu najmłodszym widzom. 
Teatrzyk pt. „Zajączek Bączek” odbędzie się w 16 marca w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie, o godz. 13.00, 15.00 oraz 17.00. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny!


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 


 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem