Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Warsztaty kreatywne dla dzieci: Kartonowa architektura

Gdzie?
Warsztaty kreatywne dla dzieci: Kartonowa architektura

Wszystkich fanów regionalnych smaków i rękodzieła Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz zaprasza od 26 do 29 kwietnia na wiosenny jarmark. Wśród prezentowanych produktów znajdą się m.in. wędliny, sery, pieczywo czy biżuteria. W sobotę 28 kwietnia odbędą się warsztaty kreatywne dla dzieci pod hasłem „Kartonowa architektura”. Wstęp wolny!
Prawdziwa wiosna rozgościła się długo po tej kalendarzowej, dlatego jej przywitanie wypada świętować w kwietniu. Wiosenny jarmark w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz będzie doskonałą okazją do zaopatrzenia się w wiosenne akcesoria i dodatki, a także spróbowania regionalnych przysmaków. Wśród wystawianych w dniach 26-29 kwietnia przedmiotów znajdą się produkty rękodzielnicze, w tym biżuteria oraz ubrania dziecięce, a także regionalna żywność, w tym sery, wędliny, pieczywo oraz naturalne przyprawy.
Wiosenne i kolorowe atrakcje czekają również na dzieci. 28 kwietnia maluchy wezmą udział w warsztatach pod hasłem „Kartonowa architektura”. Z tekturowych klocków powstaną najróżniejsze budowle i fantazyjne konstrukcje, takie jak domki, zamki, a nawet… rakiety kosmiczne! Powstałe obiekty będą dekorowane i malowane kolorowymi farbami, a następnie posłużą do niekończących się zabaw. Mali architekci będą zachwyceni!
Jarmark odbędzie się od 26 do 29 kwietnia w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Stanowiska na pasażu będą dostępne w godzinach otwarcia galerii. Zajęcia będą prowadzone w sobotę w godz.: 12.00 – 15.00. Wstęp wolny


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.


 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem