EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Rebeka + Kwiatki

Gdzie?
Rebeka + Kwiatki

Agencja Artystyczna Powsinoga oraz Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy zapraszają na muzyczny podwieczorek! Będzie to swoisty wpiernicz koncertowy, prawdziwa uczta dla naszych zmysłów.
Charyzma sceniczna, piękny głos i dopracowane produkcje to znaki rozpoznawcze duetu tworzonego przez Iwonę Skwarek i Bartosza Szczęsnego. W lutym br. wydali swój trzeci album pt. „Post Dreams”. Zwykle pierwszoplanową rolę odgrywały u nich analogowe syntezatory. Jednakże na tej płycie Artyści postanowili pójść o krok dalej. Pojawiły się klasyczne instrumenty, takie jak smyczki czy trąbka. Stąd też w trasę wyruszają jako trio. Bydgoski koncert poprzedzą toruńskie Kwiatki.
Płyta zawiera w sobie pełną amplitudę emocji. Z jednej strony zatapiamy się w delikatnie utkanych ornamentach, by za chwilę dać się porwać fali ryczących zimnofalowych gitar. Duet trzeba zobaczyć na żywo, gdyż na scenie dają z siebie wszystko. Zagrali ponad 400 koncertów w Polsce i zagranicą. Na koncie mają trzy płyty długogrające, z czego debiutancka „Hellada” zdobyła tytuł polskiej płyty roku w rankingu „Gazety Wyborczej”.
Występ głównych bohaterów wieczoru poprzedzą Kwiatki , to muzyczny duet, który powstał w Toruniu z końcem 2017 roku. Składa się ze śpiewającej i piszącej teksty Oli Góralskiej oraz komponującego piosenki Adama Stawickiego. Wykonuje muzykę autorską, na którą wpływ ma rap, pop i ulubione piosenki babci Oli. Duet wydał epkę, dzięki której znalazł się na liście najlepiej zapowiadających się debiutów na rok 2018 przygotowanej przez Brand New Anthem. Na swoim koncie ma również dwa świeże single, które stanowią zapowiedź nowego materiału zespołu. Od czerwca 2019 Kwiatki biorą udział w projekcie My Name Is New stworzonym przez wytwórnię Kayax.
otwarcie drzwi 19:30 / start 20:00 Kwiatki / start 20:30 Rebeka
Bilety:
I PULA – 35 zł – do 12. sierpnia lub do wyczerpania
II PULA – 40 zł – do 30. września lub do wyczerpania
III PULA – 50 zł – od 1. października i ew. przy wejściu
do nabycia: www.powsinoga.com | appka GoOut | kasa MCK


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem