Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Akcja - Bezpieczne wakacje

Gdzie?
Akcja - Bezpieczne wakacje

Daj dziecku opaskę na rękę, zadbaj o bezpieczeństwo podczas wakacji


Już w najbliższą sobotę w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz rozpocznie się akcja „Bezpieczne wakacje”, skierowana do rodziców i dzieci. Przez dwa dni będzie można otrzymać dla swoich pociech bezpłatne opaski-niezgubki, na których znajduje się miejsce na wpisanie numeru telefonu do rodzica lub opiekuna. Wpisanie kontaktu jest niezwykle ważne, w przypadku gdy dziecko zniknie nam z oczu podczas wakacji.


Sytuacja, gdy dziecko odejdzie od rodzica, może zdarzyć się w każdej chwili. Dobrze, żeby osoba, która odnajdzie malucha, mogła wtedy szybko skontaktować się z opiekunem. Dlatego Centra Handlowe Auchan w całej Polsce organizują akcję „Bezpieczne wakacje”.  


W dniach 17-18 czerwca specjalne stoisko pojawi się w Centrum  Handlowym Auchan Bydgoszcz. Będzie tam można bezpłatnie otrzymać i oznakować opaskę dla dziecka. Opaski są wykonane z trwałego i bezpiecznego dla skóry dziecka materiału. Z kolei zapięcie na zatrzask sprawia, że opaskę łatwo dopasować do ręki dziecka.


- Dzieci są żywiołowe i niekiedy wystarczy chwila nieuwagi, by stracić je z oczy. Dlatego w ramach akcji „Bezpieczne wakacje” w naszym parku handlowym rozdamy tysiąc bezpłatnych kolorowych i wygodnych opasek-niezgubek dla dzieci – mówi Monika Brandeburg, menedżer Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz.


Akcja „Bezpieczne wakacje” odbędzie się 17 i 18 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ulicy Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Stoisko będzie czynne od godziny 11:00 do godziny 19:00.


 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem