Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Familijny Koncert Piosenek Europejskich MALOWANY DZBANEK

Gdzie?
Familijny Koncert Piosenek Europejskich MALOWANY DZBANEK

Zamówienia zbierane są   pod numerem telefonu: 661 833 700.


 Cena biletu: 35 zł


 Koncert "Malowany Dzbanek" ma charakter rodzinny i będzie przebiegać w edukacyjnej formule z konkursami dla dzieci i ich rodziców.


Złożą się na niego wielkie przeboje europejskie, a wśród nich czeski i tytułowy "Malowany dzbanek", francuski "Champs Elisees", grecki "Dzieci Pireusu" czy włoski "Zuppa Romana . Będzie nauka i wspólne śpiewanie hymnu europejskiego.


 Piosenki zaśpiewają niezwykle utalentowani dziecięcy piosenkarze, członkowie Ogólnopolskiej Dziecięco - Młodzieżowej Grupy Wokalnej "STAW".


Młodych artystów wesprą profesjonalni wykonawcy:


  JULIA OLĘDZKA, finalistka muzycznego show telewizyjnego "Mam Talent 2014", laureatka ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali piosenki, dzisiaj śpiewająca w amerykańskim serialu animowanym dla młodej widowni "Elena z Avaloru" (wersja polska);


 LUDMIŁA MAŁECKA, piosenkarka i aktorka musicalowa, występująca przez wiele sezonów w Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni, gdzie grała główne role w znanych musicalach, a dzisiaj współpracująca z zespołem "Happy End" i Danutą Błażejczyk;


 MARCIN MROZIŃSKI, aktor i wokalista, reprezentant Polski na Eurowizję 2010, śpiewający od 2009 roku jako częsty gość w programie telewizyjnym "Jaka to melodia", od 2011 prowadził program "Ben 10: Ostateczne wyzwanie" dla stacji Cartooon Network.


 Artystom towarzyszyć będzie zespół muzyczny pod kierunkiem Artura Grudzińskiego, jednego z najlepszych w kraju pianistów rozrywkowych i aranżerów. Ten koncert będzie gratką dla wszystkich fanów piosenki, tych starszych i tych młodszych.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem