Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Festiwal Smaków Food Trucków

Festiwal Smaków Food Trucków

Po raz drugi w Bydgoszczy odbędzie się Festiwal Smaków Food Trucków.


 3 i 4 czerwca food trucki, które przyjadą z całej Polski, ustawią się przy Artego Areną.


 Festiwal Smaków doczekał się już 9. edycji w Trójmieście, 3. w Poznaniu oraz 2. w Szczecinie, jak również odbył się m.in. w Toruniu, Gorzowie czy Olsztynie. Festiwal po raz pierwszy zawitał do Bydgoszczy w 2016 r. zyskując duże zainteresowanie mieszkańców. Dlatego też w tym roku odbędzie się jego druga edycja.


 Ideą festiwalu jest promowanie zdrowego, różnorodnego i wykonanego z ogromną pasją jedzenia z food trucków. W nadchodzącej edycji udział weźmie 25 food trucków, reprezentujących kuchnię z różnych stron świata.


 Na gości czekać będą różnorodne smaki, od dobrze znanych burgerów i domowych zapiekanek, po specjały kuchni hiszpańskiej, meksykańskiej, węgierskiej, indyjskiej czy też japońskiej. Uczestnicy będą mieli okazję spróbować m.in.: meksykańskiej chimichangi, pieczonych kasztanów, belgijskich frytek, japońskiego ramenu czy też węgierskich ciastek kominkowych z nutellą. Pełna lista food trucków pojawi się przed samym wydarzeniem.


 Zapowiada się bardzo smaczny weekend!


Wstęp: bezpłatny!


 Festiwal jest świetną okazją do poznania różnorodnych smaków oraz spędzenia czasu z przyjaciółmi i rodziną!


Kulinarnemu wydarzeniu towarzyszyć będą atrakcje dodatkowe. Na festiwalu pojawi się pierwszy w Polsce Game Truck, czyli samochód wypełniony grami imprezowymi, rodzinnymi czy też logicznym marki Rebel. Odbędą się również zawody kulinarne w jedzeniu na czas, a uczestnicy wybiorą „najsmaczniejszego” food trucka festiwalu.


Już teraz planujcie ten czerwcowy weekend z Festiwalem Smaków!


 Sponsor:


Książęce


 


 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem