Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy
Ecoss Catering

Firma Ecoss Catering jest prężnie działającą firmą w dziedzinie usług cateringowych na terenie Bydgoszczy i okolic. Rozpoczynając swoją działalność firma skupiła się przede wszystkim na jakości i przez to dzisiaj może poszczycić się rzeszą wielu zadowolonych klientów.


Dobór odpowiedniej kadry pracowniczej oraz znajomość rynku pozwala nam na zdobywanie coraz to nowych kontaktów i wyrabianie sobie dobrej marki.


W dobie dzisiejszych czasów dbanie o zdrowie staje się coraz bardziej popularne, a firma nasza przygotowując dania dla Państwa stara sie robić to z uwzględnieniem zdrowej żywności w życiu codziennym.


Proponujemy naszym klientom wszelkie usługi związane z gastronomią począwszy od imprez okolicznościowych poprzez organizowanie wesel,przyjęć w dowolnie wybranych przez Państwa miejscach, a skończywszy na żywieniu wszelkich placówek masowych typu szkoły,przedszkola czy szpitale. Firma nasza wyposażona jest w profesjonalny sprzęt gastronomiczny i cateringowy zapewniając wysoką jakość świadczonych usług. Posiłki przygotowywane są przez wykwalifikowany personel w specjalnie utworzonej na te potrzeby kuchni.


do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem