Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy
BOBOone

Ich specjalnością jest BUBBLE TEA.
Czym jest Bubble Tea?
Podstawą tego kultowego napoju jest czarna, zielona lub czerwona herbata podawana na zimno z lodem lub na ciepło. Klasyką azjatyckiego świata napojów jest herbata z mlekiem lub jogurtem wypełniona syropami takimi jak truskawka, kokos, jabłko, brzoskwinia i inne. W pierwotnej formie na dnie kubeczka spoczywają perły tapioki, przygotowywane z korzenia manioku, czyli słodkiego i o wiele zdrowszego kuzyna naszego ziemniaka. Charakterystyczne dla bubble tea są setki maleńkich bąbelków, które uwalniają się na skutek silnego wstrząsania w specjalnym mechanicznym shakerze. Na dnie kubeczka znaleźć możecie jednak nie tylko tapiokę, w BOBOone czekają na Was przeróżne dodatki, począwszy od słodkich galaretek w wielu egzotycznych i rodzimych smakach, po magiczne kuleczki wypełnione słodkimi syropami. Poping boba, czyli wspomniane wcześniej kuleczki, wytwarzany jest z wyciągu z morskich wodorostów i naturalnych soków. Wystrzałowe kuleczki są niekwestionowanym hitem napojów w BOBOone.
Całość podawana jest w estetycznych, poręcznych, plastikowych kubeczkach, zaklejanych na miejscu przez inne kosmiczne urządzenie. Otwarcie kubeczka następuje poprzez przebicie foliowego wieczka grubą, ostro zakończoną słomką, a wtedy nieskończona ilość doznań smakowych ogarnie Wasze zmysły. BOBOone zaprasza wszystkich na doskonały spektakl doznań estetyczno-smakowych.


 


do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem