Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy
Organza

Firmę Organza tworzą młodzi, kreatywni ludzie, którzy każdego dnia przemieniają marzenia w rzeczywistość. Nasza praca to pasja, którą doceniają zadowoleni klienci z Polski i za granicy. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz współpracy z najlepszymi profesjonalistami w swej dziedzinie, proponujemy Państwu szeroki wachlarz możliwości oraz zapewniamy najwyższą jakość oferowanych usług po konkurencyjnej cenie.


Wynegocjowane upusty i rabaty u partnerów biznesowych sprawiają, że korzystanie z naszych usług nie tylko zaoszczędzi Państwu cenny czas ale i pieniądze. Czujemy się odpowiedzialni za każdą realizowaną uroczystość, dlatego starannie kontrolujemy wszystkie jej elementy na każdym etapie realizacji. 


Zakres naszych działań, obejmuje organizację zarówno konwencjonalnych imprez, jak również indywidualnych projektów przygotowanych w oparciu o oryginalne i niestandardowe koncepcje. Wieloletnie doświadczenie w branży, ponad 400 zrealizowanych imprez okolicznościowych i eventów, liczne artykuły w prasie lokalnej i krajowej naszych ekspertów i konsultantów stawiaja nas w czołówce.


do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem