Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy
Green House

Od 2004 roku, przygotowaliśmy i zrealizowaliśmy setki eventów. Od wydarzeń, które z założenia miały być imprezami jednorazowymi po imprezy, które również były elementami strategii marketingowej, a od lat odbywają się już cyklicznie. W tym zakresie organizujemy m.in. koncerty, imprezy sportowe, eventy promocyjne, premiery produktów, jubileusze firm.


Ważne miejsce w naszym portfolio zajmują imprezy targowe – zarówno te, które wymyśliliśmy i z powodzeniem organizujemy, jak też realizacja zamówień na opracowanie koncepcji i realizacje stoisk dla klientów z branży turystycznej, hotelarskiej, deweloperskiej, czy obronnej.


Obecnie zapewniamy najnowocześniejszą technologię prezentacji obrazu wielkoformatowego, sprzęt audiowizualny, a także przygotowujemy nowoczesne, innowacyjne i kreatywne materiały. Prowadzimy także działania z zakresu masteringu video.


Bogate doświadczenie pozwala nam na kompleksową pracę nad najbardziej złożonymi projektami: od opracowania programu, scenariusza, przez stworzenie lay-outu eventu, który będzie miał wspólny mianownik z innymi działaniami klienta, realizację wizji, po najdrobniejsze detale scenariusza. Na żywo połączymy i wyświetlimy na ekranie multimedialne prezentacje przeplatane obrazem video zbieranym przez kilka kamer równocześnie.


Organizacja Gali
Istotnym elementem działalności naszej agencji jest organizacja uroczystych gali. Czerwony dywan, podniosły nastrój i efektowna scenografia – dbamy o każdy detal, aby podkreślić rangę realizowanego wydarzenia. Niezależnie od tego, czy klient chce świętować jubileusz firmy, wręczyć w uroczystej oprawie nagrody, przeprowadzić finał plebiscytu lub po prostu zorganizować program artystyczny dla swoich pracowników lub kontrahentów – przygotujemy indywidualny plan uwzględniający oczekiwania. Od lat współpracujemy zarówno z prywatnymi firmami, jak i instytucjami publicznymi.


Warto nam zaufać i powierzyć realizację swojego eventu ponieważ:  • Czuwamy nad całym procesem organizacji gali – od zaprojektowania i druku zaproszeń, materiałów promujących wydarzenie, po przygotowanie fotorelacji i filmu podsumowującego event.

  • Tworzymy dynamiczny i pełen niespodzianek scenariusz gali, tak aby uroczystość była dla gości atrakcyjna i na długo pozostała w ich pamięci.

  • Współpracujemy ze znanymi i utalentowanymi artystami. U nas oprawa muzyczna i obsługa konferansjerska reprezentują najwyższy poziom.

  • Tworząc scenografię wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne – m.in. wysokorozdzielcze ekrany diodowe o powierzchni do 100 m kw. , a do nagłośnienia stosujemy sprzęt najwyższej jakości.


 


do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem