Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy
The Unreal VR
The Unreal VR to portal pomiędzy światem rzeczywistym, a wirtualnym. To rozrywka w nowym wydaniu, pozwalająca na realną obecność w nierealnym świecie, angażująca zmysły i ciało.

Myślisz: „Kolejny salon gier…” – Nic bardziej mylnego!

To doświadczenia dające pełne odczucia realności. To owszem gry pełne przygód i akcji, ale także podróże w miejsca niedostępne, edukacja przez przyjemność odkrywania, widowiska z Twoich marzeń, poznawanie sztuki od wewnątrz, zanurzenie w świecie fantazji i przeżycia dostarczające sporą dawkę adrenaliny.

Jedyne takie miejsce na mapie Bydgoszczy i województwa Kujawsko-Pomorskiego! Pięć stanowisk z najmocniejszym i najnowocześniejszym sprzętem VR dla pełnych i niesamowitych doznań.

Przeżyj lot statkiem kosmicznym, poczuj się jak kierowca Formuły 1, stań oko w oko z dinozaurem, wydostań się z nawiedzonego domu, zwiedź Czarnobyl, przenieś się na pole bitwy – to tylko niektóre propozycje w naszej ofercie. W naszym salonie mamy coś dla każdego, niezależnie od wieku i upodobań.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem