Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Slam poetycki w Eljazzie. Premiera.

Gdzie?
Slam poetycki w Eljazzie. Premiera.

Informacje od Organizatora:
Czym jest slam? Turniejem dla ludzi słowa, tych którzy piszą i chcą się podzielić ze światem swoimi tekstami. Rywalizacja odbywa się systemem turniejowym. Wygrywa najlepszy. W każdej rundzie na prezentację są 3 minuty na adaptację własnego tekstu poety, w finale dodatkowa runda 2 minutowa, improwizowana  odpowiedź na gorące pytanie z widowni dla odważnych, lub własny tekst dla bardziej zachowawczych  We wszystkich etapach głosuje cała zebrana publiczność, czyli pełna demokracja.
Zgłoszenia na 30 minut przed imprezą.
Nagrodą jest żywa gotówka, połowa dochodu z biletów, minimum 100 zł.! Im więcej widzów, tym większa nagroda. Warto więc się zgłosić i zaprosić wszystkich przyjaciół.
(Druga połowa dochodu przeznaczona zostanie na rozwój projektu i możliwość zaproszenia ciekawych performerów z całego kraju)
Po slamie zapraszamy na 20 minutowy poemat improwizowany w wykonaniu TRZY SŁOWA - duet improwizujący, czyli Ada i Czarek, którzy poprowadzą całą imprezę.
Inwestycja w sztukę: minimum 10 zł do puszki


 ______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand