Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Karnawałowe deja vu

Gdzie?
Karnawałowe deja vu

3 stycznia, piątek, g. 18:00 w bydgoskiej Światłowni, przy ulicy świętej Trójcy 15, Barbara Kalinowska przypomni hity karnawałowe lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych. Będzie śpiewnie, będzie muzycznie, nie zabraknie muzycznych konkursów.
Barbara Kalinowska – piosenkarka i kompozytorka, związana z Kujawami. Zdobyła liczne nagrody m.in. Złoty Samowar na Festiwalu w Zielonej Górze w 1979 r., czy też Złoty Pierścień w 1985 r. w Kołobrzegu. Brała udział np. w festiwalu w Opolu, Spotkaniach Zamkowych w Olsztynie, Giełdzie Piosenki w Lublinie. W 1984 r uzyskała tytuł zawodowy piosenkarki. Była solistką Zespołu Estradowego Pomorskiego Okręgu Wojskowego „Czarne Berety”. Jej głos można było usłyszeć i podziwiać m.in. w Bydgoskiej TV, Radiu Pomorza i Kujaw, telewizji „Trwam” oraz w „Bydgoskiej Szopce”. Nagrała 3 płyty ze swoimi własnymi kompozycjami: „Wpisana w Biel”, „To Kujawy” i „Wybrzeża Ciszy”.
Wstęp-cegiełka na Światłownię – 10 zł, niepełnosprawni, emeryci, studenci-8 zł.


 ______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand