Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Środowe Czytanie i Działanie. EMOCJE i edukacja

Gdzie?
Środowe Czytanie i Działanie. EMOCJE i edukacja

Informacje od Organizatora:
CZYTANIE I DZIAŁANIE to cykl według pomysłu i prowadzenia Lucyny Brzezinskiej-Eluszkiewicz. Środowe spotkania, od lat o 17.00, adresowane są do rodziców i dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Poznajecie na nich najlepsze książki dla dzieci (najczęściej w każdą środę jedną), zobaczycie i usłyszycie je oraz kilka słów o nich, przy czym dobrze się zabawicie, gdyż zajęcia są interdyscyplinarne. Książki łączymy z kreatywnymi aktywnościami, najczęściej plastycznymi, ale sięgamy po różne dziedziny sztuki.
Działania te mają sprawić, by dzieci kojarzyły książkę z czymś twórczym, nienudnym, a także, byście wiedzieli, po jakie książki dla dzieci sięgnąć.                                           
Zajęcia są nieodpłatne, jednak OBOWIĄZUJĄ ZAPISY, bo LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA. Piszcie: tuczytam@op.pl, w temacie wpisujecie "środa14" i czekajcie na wiadomość zwrotną.
Wykorzystana ilustracja, autorstwa Pauliny Daniluk, pochodzi z książki "Tylko bez całowania!" Grzegorza Kasdepke (z Wydawnictwa Nasza Księgarnia), której nowe wydanie pojawiło się w ostatnim czasie na rynku.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand