Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Bydgoski Bieg Urodzinowy 2024

Gdzie?
Bydgoski Bieg Urodzinowy 2024

Informacje od Organizatora:
Bydgoski Bieg Urodzinowy odbędzie się 14 kwietnia 2024 r. w malowniczym Parku nad Starym Kanałem Bydgoskim. Dlaczego warto do nas dołączyć?
Świętuj razem z nami! Nasz bieg to nie tylko okazja do biegania, ale również do wspólnego świętowania. To doskonały sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi i rodziną w atmosferze sportowej frajdy.
Piękna trasa w Parku nad Starym Kanałem Bydgoskim. Biegajcie w otoczeniu zieleni, przy brzegu malowniczego kanału, otoczeni oszałamiającym pięknem przyrody.
Dystans 5 km dla wszystkich. Bez względu na poziom zaawansowania czy wiek – nasz bieg jest otwarty dla każdego. 5 km to idealna długość dla początkujących oraz dobra próba dla doświadczonych biegaczy.
Unikalne wspomnienie. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal, który będzie przypominał o wyjątkowym wydarzeniu przez długi czas i super pamiątkową koszulkę.
Jak wziąć udział?
Zarejestruj się online. Odwiedź naszą stronę https://b4sportonline.pl/Bydgoski_Bieg_Urodzinowy/ i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Rejestracja jest szybka i prosta!
Nie zwlekaj! Dołącz do nas już teraz i wystartuj 14 kwietnia. Bydgoski Bieg Urodzinowy – bo ruch to radość!


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 


 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand