Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Zaczarowany saksofon – koncert muzyki filmowej

Gdzie?
Zaczarowany saksofon – koncert muzyki filmowej

„Vabank”, "07 zgłoś się".  "kraina Lodu, czy „Love story” to tylko niektóre motywy, które usłyszymy na wyjątkowym koncercie muzyki filmowej "Zaczarowany saksofon”. Wstęp jest bezpłatny. Zapraszamy w niedzielę, 10 października, o godz. 13.00 do Hangaru Kultury w Nowym Fordonie.  Wydarzenie wybrali mieszkańcy w głosowaniu w  Bydgoskim Budżecie Obywatelskim.
Koncert  "Zaczarowany Saksofon" to propozycja skierowana zarówno dla starszych jak i młodszych odbiorców. Program stworzą piosenki oraz melodie pochodzące z najsłynniejszych filmów, musicali oraz bajek. Publiczność dorosła odbędzie sentymentalną podróż do świata filmów, takich jak "Vabank", "Love story", czy kultowego polskiego serialu "07 zgłoś się". Najmłodsi przeniosą się do jakże barwnej krainy dźwięków produkcji Walta Disney`a: "Krainy Lodu", "Króla Lwa", czy "Pięknej i Bestii".
Wydarzenie rozpocznie się szczegółową prezentacją na temat niezwykłego instrumentu dętego jakim jest saksofon. Muzyka filmowa połączy pokolenia!
Wykonawcy:
Katarzyna Witkowska - śpiew, słowo o muzyce
Janusz Witkowski - saksofon altowy
Grzegorz Sikorski - instrument klawiszowy
Wstęp jest bezpłatny.


 ______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.


 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand