Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Steez - concert

Gdzie?
Steez - concert

 Po niesamowitym koncercie duetu PRO8L3M we wrześniu 2019 tym razem artysta zaprezentuje set DJ'ski w którym podróżuje po nowoczesnych brzmieniach klubowych, nawiązując do swoich rapowych korzeni i zainteresowań muzyką elektroniczną.
Steez (lub Steez83), a właściwie Piotr Szulc to jedna z najbardziej zapracowanych postaci w polskiej branży muzycznej - producent muzyczny, DJ, kreator sceny, wydawca, producent wydarzeń i twórca nowych form biznesu muzycznego. Zaczynał od DJ'ingu i fascynacji turntablismem w latach 2000.
Artystycznie Steez reprezentuje połowę rapowego duetu PRO8L3M, który jako fenomen polskiej sceny od lat wytycza nowe ścieżki dla rozwoju kreacji i narracji w muzyce oraz przyciąga tysiące odbiorców na koncerty. Jako producent muzyczny ma na koncie wiele sukcesów, a w tym kilkanaście platynowych i złotych płyt, Fryderyka – nagrodę ZPAV - Polskiej Akademii Fonograficznej oraz nagrodę European Border Breakers Award, wyróżnienie Unii Europejskiej. Jako producent wykonawczy przyczynił się do powstania jednych z największych zjawisk sceny ostatnich lat, takich jak album SOMA czy też Projekt Tymczasem.
Wieloletnie doświadczenie w działalności promotorskiej, bookingowej, managementowej oraz setki zorganizowanych koncertów i wydarzeń czy festiwali zaowocowały powołaniem przez Steeza w 2012 roku do życia agencji Revolume, która odpowiada za realizację największych tras koncertowych i wydarzeń muzycznych kluczowych artystów z obszaru urban music. Jednocześnie jest współtwórcą agencji OUTRAGE, która działa na pograniczu branży artystycznej i komercyjnej, integrując muzykę, rozrywkę, kulturę, jej twórców i promotorów ze światem marek i reklamy. Działania wydawnicze realizuje natomiast w ramach kolektywu 2020.
Prowadzi także w newonce.radio autorską audycję pt. „Audiencja”, w ramach której dzieli się ze słuchaczami swoimi zajawkami muzycznymi. Swoje życie artystyczne i prywatne dzieli pomiędzy Warszawą a Los Angeles.
Bilety dostępne na Going.
20 zł
25 zł w dniu występu
https://purchase.goingapp.pl/kup-bilety/steez-w-wakepark-bydgoszcz-2020/sierpien-2020
UWAGA
Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej.
Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.
Regulamin wydarzenia, pisemną zgodę rodziców oraz oświadczenie covid uczestnika wydarzenia znajdziecie na stronie
http://wakeparkbydgoszcz.pl/wydarzenia/


____________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand