Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Smakołyki i rękodzieło na wiosennym jarmarku

Gdzie?
Smakołyki i rękodzieło na wiosennym jarmarku

Wracają jarmarki w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz! Podczas majowej edycji w dniach 27-30 maja będzie można wybierać spośród bogatej oferty produktów regionalnych. Coś dla siebie znajdą wszyscy poszukujący tradycyjnej polskiej żywności i smakołyków, a także oryginalnej biżuterii!
Chętnie odwiedzane przez klientów „Jarmarki Cuda Wianki” ponownie zawitają do Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz. Już od 27 maja przez cztery dni na stoiskach regionalnych dostawców i twórców będzie można zakupić żywność oraz rękodzieło.
Na stoiskach spożywczych będzie można znaleźć bogaty wybór tradycyjnych wędlin, chlebów na zakwasie oraz serów. Będzie można zakupić także oliwki i różnorodne bakalie. Z kolei na stoiskach rękodzielniczych będzie można znaleźć różnorodną biżuterię, która sprawdzi się doskonale jako prezent dla bliskiej osoby. Stoiska będą dostępne w pasażu Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz w godzinach pracy obiektu, czyli od 9:00 do 21:00.
W trosce o bezpieczeństwo wszystkich kupujących centrum handlowe przypomina o zasadach bezpiecznych zakupów. Klienci w trakcie wizyty w obiekcie powinni mieć zasłonięte usta i nos maseczką lub szalikiem, nosić jednorazowe rękawiczki oraz utrzymywać 2 metry odległości od innych osób przebywających na terenie pasażu galerii handlowej.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand