Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

I Forum Młodzieży Diecezji Bydgoskiej "Razem, ku przyszłości!"

Gdzie?
I Forum Młodzieży Diecezji Bydgoskiej "Razem, ku przyszłości!"

I Forum Młodzieży Diecezji Bydgoskiej "Razem, ku przyszłości!" to nowa inicjatywa w naszym mieście, która dotyczy młodzieży.
Ideą Forum jest zaproszenie do otwartej dyskusji na tematy i problemy ważne dla młodych ludzi, takie jak poczucie własnej wartości, seksualność, rodzina, współczesne uzależnienia.
Organizatorem wydarzenia jest Młodzieżowa Rada Programowa Diecezji Bydgoskiej wraz z Prymasowskim Instytutem Kultury Chrześcijańskiej im. Stefana kardynała Wyszyńskiego w Bydgoszczy.
Patronat nad Forum objął Wydział Pedagogiki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.
Wydarzenie jest przeznaczone nie tylko dla młodzieży, ale także dla wychowawców, nauczycieli, katechetów, rodziców, dziadków, duchownych - aby lepiej mogli zrozumieć, czym żyją ich podopieczni i owocnie z nimi współpracować.
Forum składa się z 3 zasadniczych części: panelu konferencyjnego, panelu warsztatowego, panelu dyskusyjnego. Wszystko dopełnione modlitwą, muzyką i świadectwami.
Przewodnikami w podejmowaniu tematów będą specjaliści, którzy z młodzieżą pracują na co dzień, np. ks. prof. dr hab. Krzysztof Pawlina, ks. dr hab. Mirosław Gogolik, dr Elżbieta Okońska.
I FORUM MŁODZIEŻY DIECEZJI BYDGOSKIEJ "Razem, ku przyszłości!" odbędzie się 15-17 listopada w Domu Jubileuszowym przy ul. Bołtucia 7.
Zapisy i wszelkie szczegółowe informacje dostępne są na specjalnej stronie wydarzenia: www.mlodziezbydgoszcz.pl oraz na facebooku: fb.com/forum.mlodziezy.bydgoszcz


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 


 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand