Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Koncert In Hell's Duty/ Paranoid Mind

Gdzie?
Koncert In Hell's Duty/ Paranoid Mind

IN HELL'S DUTY 
In Hell's Duty, zarówno w sferze muzycznej, jak i lirycznej, skupia swoją działalność artystyczną na konfrontacji i redefiniowaniu przeciwstawnych elementów natury człowieka. Twórczość grupy łączy ciężar, energię i groteskę, by wtem romansować z melancholią, harmonią i melodią. To mętny świat rozważań, w którym boskie spotyka piekielne, mrok może być światłem, a koniec nowym początkiem.
Grupa powstała w 2013 roku.
W maju 2015 roku zespół wydał swoje debiutanckie EP pt. “Heaven’s Eyes Blind”. Muzyka zebrała pozytywne recenzje w prasie oraz publikacjach internetowych.
Nadszedł czas zmian, a z nim nowy kierunek. “Deep Grey Light” to pierwsze długogrające dzieło zespołu, które zabierze słuchacza w wyjątkowy świat mrocznego rocka In Hell's Duty.
PARANOID MIND
Paranoid Mind to połączenie ostrego, mocno rytmicznego grania z nietypowymi harmoniami i charyzmatycznym wokalem.
Zespół został założony przez Piotra Wtorek i Jeremiasza Baum w 2015 r. Od tego czasu rozpoczęła się praca nad materiałem na pierwszą płytę. Po długich poszukiwaniach reszty członków zespołu w 2016 r. dołączył wokalista Michał Łakomy, a rok później basista Adam Wilczek. Debiutancki album ASCENDENCE ukazał się 28.06.2018 roku. Od tego czasu zespół koncertuje promując materiał.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand