Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Kasia Chrzan i Tomek Krawczyk

Gdzie?
Kasia Chrzan i Tomek Krawczyk

Tomek i Kasia – wraz z grupą znajomych wspinali się swego czasu w skałach. Rozmawiać o wspinaniu można, ale nie tylko o tym trzeba Zeszło na muzykę. I tak się to zaczęło…
Tomek grywał i śpiewał swego czasu we Włocławku, w zespole rockowym, Kasia w różnych składach, rzadko koncertowała, ale tworzyła także muzykę filmową, wydała dwie płyty z własną muzyką.
Po powrocie ze skał Tomek powiedział: „Może wpadniesz do nas do ośrodka (jest terapeutą pracującym z dziećmi autystycznymi w Bydgoszczy) na występy dzieci? Poszła i zobaczyła. Zachwycona napisała wzruszający artykuł o tym wydarzeniu – bo Kasia jest też dziennikarką.
Wraz z dziećmi, które wspaniale śpiewały, zaśpiewał też Tomek. A zaśpiewał tak, że Kasia oszołomiona głosem powiedziała: „Przecież ciebie trzeba pokazać bydgoszczanom! Daj się ludziom posłuchać!” - no i tak oto skrzyżowane drogi i liny doprowadzają nas do dnia 23 listopada – gdy duet Kasi i Tomka zagra wspólny koncert. Będą utwory własne, Kasia napisała jeden specjalnie dla Tomka, do słów poetki Emily Dickinson, będą też covery. Tytuł wydarzenia: „Ogień i Woda” - ale wcale nie chodzi o osoby – to przecież byłoby zbyt proste. Do duetu dołączy Przemek Kubski – znany bydgoszczanom z pięknych rytmów cajonu.


 ______________________
Kalendarz wydarzeń
 odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS). 
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl 
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.


 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand