Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Novika & Mr.Lex, DJ Keta

Gdzie?
Novika & Mr.Lex, DJ Keta

Novika I Mr. Lex to najbardziej gorący duet polskiej muzyki klubowej, członkowie kolektywu Beats Friendly, aktywni na scenie klubowej od lat, otwarci na różne brzmienia w swoich występach, zawsze skuteczni w przyciąganiu ludzi na parkiet. Mają na swoim koncie dwie części kompilacji „Friendly Beats”, grali na najważniejszych festiwalach w kraju (Open’er, Audioriver, Tauron Nowa Muzyka, Freeform), regularnie odwiedzają najciekawsze kluby w Polsce.
Novika jako wokalistka zadebiutowała z zespołem Futro, później pojawiała się na płytach Smolika, współpracowała z wieloma producentami, m.in Marcinem Czubalą („Stay Close” - Mobilee), Lovebirds („This Time” – Toolroom), Biernaskim („Give Away”).
DJ KETA to właśnie on zadba o odpowiednią selekcję muzyczną przed i po występie Naszych specjalnych gości. Związany ze światkiem klubowym od 20 lat. Promotor ciekawych wydarzeń muzycznych w naszym mieście a także dj, którego nie trzeba przedstawiać bydgoskiej publiczności.
Bilety dostępne wyłącznie online na going
https://going.pl/novika-mr-lex-dj-keta


____________________  
Kalendarz wydarzeń odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).  
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl  
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand